VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Transactions
he: פעולות

en: Private
he: פרטי

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Action
he: פעולה

en: Cost
he: עלות

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Access
he: הרשאות גישה

en: n/a
he: -ללא-

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Processor
he: מעבד

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: Owner
he: בעלים

en: Payment
he: תשלום

en: Source
he: מקור

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Withdraw
he: משיכה

en: Session
he: תהליך

en: Permissions
he: הרשאות

en: Availability
he: זמינות

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Subscription
he: מנוי

en: Euro
he: יורו

en: Context
he: הקשר

en: Columns
he: עמודות

en: Admin
he: מנהל

en: withdraw
he: משיכה

en: click here
he: לחץ כאן

en: Invalid
he: לא חוקי

en: No user
he: אין משתמש

en: User list
he: רשימת משתמשים
