VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (87 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: Private
hu: Rejtett

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Currency
hu: Pénznem

en: Action
hu: Művelet

en: Cost
hu: Költség

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: register
hu: regisztráció

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Access
hu: Hozzáférés

en: ID
hu: Azonosító

en: n/a
hu: n. a.

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Not found
hu: Nem található

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: login
hu: bejelentkezés

en: Price
hu: Ár

en: Id
hu: Azonosító

en: Amount
hu: Összeg

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Payment
hu: Fizetés

en: Cleanup
hu: Takarítás

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Paid
hu: Fizetve

en: Source
hu: Forrás

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Withdraw
hu: Visszavon

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: Session
hu: Munkamenet

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Availability
hu: Foglaltság

en: Credit
hu: Hitel

en: Welcome message
hu: Üdvözlőüzenet

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Euro
hu: Euró

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai dollár

en: Transaction type
hu: Tranzakciótípus

en: U.S. Dollar
hu: USA dollár

en: Pound Sterling
hu: Angol font

en: Australian Dollar
hu: Ausztrál dollár

en: Japanese Yen
hu: Japán jen

en: Swiss Franc
hu: Sváci frank

en: Czech Koruna
hu: Cseh korona

en: Danish Krone
hu: Dán korona

en: Hong Kong Dollar
hu: Hongkongi dollár

en: Hungarian Forint
hu: Magyar forint

en: Norwegian Krone
hu: Norvég korona

en: New Zealand Dollar
hu: Új-zélandi dollár

en: Polish Zloty
hu: Lengyel zloty

en: Swedish Krona
hu: Svéd korona

en: Singapore Dollar
hu: Szingapúri dollár

en: Txn Type
hu: Txn típusa

en: No ipns found.
hu: Nem található IPN.

en: Image file
hu: Képfájl

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: withdraw
hu: visszavon

en: Only
hu: Csak

en: click here
hu: ide kattintva

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: No user
hu: Nincs felhasználó

en: User list
hu: Felhasználói lista

en:  minutes
hu:  perc

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: slideshow
hu: Automatikus lejátszás

en: Bad user name.
hu: Rossz felhasználónév.

en: Bad user name
hu: Rossz felhasználónév
