VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Access
jv: Akses

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Session
jv: Sési

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Context
jv: Konték

en: User list
jv: Daftar panganggo
