VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Source
ka: წყარო

en: Session
ka: სესია

en: Permissions
ka: უფლებები
