VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Private
lv: Privāts

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Access
lv: Piekļuve

en: n/a
lv: n/p

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: login
lv: pieslēgties

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Payment
lv: Maksājums

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Source
lv: Avots

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Session
lv: Sesija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Context
lv: Konteksts

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Image file
lv: Attēla fails

en: Only
lv: Tikai tad

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: User list
lv: Lietotāju saraksts
