VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Price
nn: Pris

en: Payment
nn: Betaling

en: Session
nn: Økt

en: Permissions
nn: Rettar

en: Credit
nn: Kreditt

en: User list
nn: Brukarliste
