VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (82 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Transactions
ru: Операции

en: Private
ru: Приватный

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Public
ru: Общедоступный

en: Currency
ru: Валюта

en: Action
ru: Действие

en: Cost
ru: Стоимость

en: Tags
ru: Теги

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: register
ru: зарегистрироваться

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Access
ru: Доступ

en: n/a
ru: н/д

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Not found
ru: Не найдено

en: Comment
ru: Комментарий

en: Filter
ru: Фильтр

en: Processor
ru: Процессор

en: login
ru: войти

en: Price
ru: Цена

en: Amount
ru: Сумма

en: Owner
ru: Владелец

en: Payment
ru: Оплата

en: Cleanup
ru: Очистка

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Paid
ru: Оплачен

en: Source
ru: Источник

en: unlimited
ru: неограничено

en: Withdraw
ru: Отозвать

en: Start Time
ru: Время начала

en: Session
ru: Сессия

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Availability
ru: Доступность

en: Credit
ru: Кредит

en: Welcome message
ru: Текст приветствия

en: Subscription
ru: Подписка

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Euro
ru: Евро

en: Context
ru: Контекст

en: Columns
ru: Колонки

en: Free
ru: Свободно

en: Canadian Dollar
ru: Канадский Доллар

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: U.S. Dollar
ru: Доллар США

en: Australian Dollar
ru: Австралийский Доллар

en: Japanese Yen
ru: Японская Иена

en: Swiss Franc
ru: Швейцарский Франк

en: Czech Koruna
ru: Чешская крона

en: Danish Krone
ru: Датская Крона

en: Hong Kong Dollar
ru: Гонконгский Доллар

en: Hungarian Forint
ru: Венгерский Форинт

en: Norwegian Krone
ru: Норвежская Крона

en: New Zealand Dollar
ru: Новозеландский Доллар

en: Polish Zloty
ru: Польский Злотый

en: Swedish Krona
ru: Шведская Крона

en: Singapore Dollar
ru: Сингапурский Доллар

en: Image file
ru: Файл изображения

en: Applied
ru: Разрешено

en: Moderator
ru: Модератор

en: Admin
ru: Администратор

en: Additional Settings
ru: Расширенные настройки

en: withdraw
ru: отменить

en: Resolution
ru: Разрешение

en: Only
ru: Только

en: click here
ru: нажмите здесь

en: Invalid
ru: Недействительный

en: No user
ru: Нет пользователей

en: User list
ru: Список пользователей

en:  minutes
ru:  минуты

en: slideshow
ru: слайд-шоу
