VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Action
te: చర్య

en: Cost
te: ధర

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: register
te: నమోదు చెయ్యండి

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: All
te: అన్నీ

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Source
te: మూలం

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Welcome message
te: స్వాగత సందేశం

en: Context
te: సందర్భం

en: User list
te: వాడుకరుల జాబితా
