VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (96 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Private
uk: Приватне

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Currency
uk: Валюта

en: Action
uk: Дія

en: Cost
uk: Вартість

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: register
uk: зареєструватися

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Access
uk: Доступ

en: n/a
uk: н/д

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Processor
uk: Обробник

en: login
uk: увійти

en: Price
uk: Ціна

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Amount
uk: Величина

en: Owner
uk: Власник

en: Payment
uk: Оплата

en: Cleanup
uk: Очищення

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Paid
uk: Оплачено

en: Idle time
uk: Час простою

en: Source
uk: Джерело

en: unlimited
uk: необмежено

en: Withdraw
uk: Відкликане

en: Start Time
uk: Час початку

en: Session
uk: Сеанс

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Availability
uk: Доступність

en: Credit
uk: Кредит

en: FPS
uk: кадрів/с

en: Welcome message
uk: Вітальне повідомлення

en: Subscription
uk: Підписка

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Resolutions
uk: Роздільні здатності

en: Euro
uk: Євро

en: Context
uk: Контекст

en: Columns
uk: Колонки

en: Free
uk: Вільно

en: Canadian Dollar
uk: Канадський долар

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Pound Sterling
uk: Фунт стерлінгів

en: Australian Dollar
uk: Австралійський долар

en: Japanese Yen
uk: Японська єна

en: Swiss Franc
uk: Швейцарський франк

en: Czech Koruna
uk: Чеська крона

en: Danish Krone
uk: Данська крона

en: Hong Kong Dollar
uk: Гонконгський долар

en: Hungarian Forint
uk: Угорський форинт

en: Norwegian Krone
uk: Норвезька крона

en: New Zealand Dollar
uk: Новозеландський долар

en: Polish Zloty
uk: Польський Злотий

en: Swedish Krona
uk: Шведська крона

en: Singapore Dollar
uk: Сингапурський долар

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Applied
uk: Застосовано

en: Credits
uk: Подяки

en: Moderator
uk: керівник

en: Admin
uk: Адмін

en: Additional Settings
uk: Додаткові налаштування

en: withdraw
uk: відкликати

en: Resolution
uk: Роздільність

en: Only
uk: Тільки

en: click here
uk: натисніть тут

en: Bandwidth
uk: Ширина смуги частот

en: Invalid
uk: Некоректно

en: No user
uk: Користувач відсутній

en: User list
uk: Перелік користувачів

en:  minutes
uk:  хвилин

en: Progress
uk: Поступ

en: Thumb
uk: Палець

en: Room
uk: Кімната

en: User not found
uk: Користувач не знайдений

en: Invalid resolution
uk: Неправильна роздільність

en: Not owner
uk: Не є власником

en: Room List
uk: Перелік кімнат

en: Show Filters
uk: Показати фільтри
