VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Transactions
af: Transaksies

en: Private
af: Privaat

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Cost
af: Koste

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: register
af: registreer

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Source
af: Bron

en: Permissions
af: Regte
