VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Source
am: ምንጭ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
