VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Cleanup
bo: གཙང་སེལ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: No user
bo: སྤྱོད་མཁན་མེད

en: User list
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
