VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Comment
bs: Komentar

en: Source
bs: Izvor

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Invalid
bs: Nevažeći

en: No user
bs: Nema korisnika

en: User list
bs: Lista korisnika
