VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: No user
gu: કોઈ વપરાશકર્તા નથી

en: User list
gu: ઉપયોગકર્તા સૂચિ
