VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre
