VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Session
hy: Սեսիա

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
