VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Access
mn: Хандалт

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: User list
mn: Хэрэглэгчийн жагсаалт
