VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Source
ug: مەنبە

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Progress
ug: ماڭغىنى
