VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Comment
az: Şərh

en: Owner
az: Sahib

en: Source
az: Mənbə

en: unlimited
az: limitsiz

en: Session
az: Sessiya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Context
az: Kontekst

en: Columns
az: Sütunlar

en: No user
az: İstifadəçi yoxdur

en:  minutes
az:  dəqiqə
