VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (69 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Transactions
da: Transaktioner

en: Private
da: Privat

en: Description
da: Beskrivelse

en: Public
da: Offentlig

en: Currency
da: Valuta

en: Action
da: Handling

en: Cost
da: Omkostning

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: register
da: registrér

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Access
da: Adgang

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Comment
da: Kommentar

en: Processor
da: Behandler

en: login
da: log ind

en: Price
da: Pris

en: Amount
da: Beløb

en: Owner
da: Ejer

en: Payment
da: Betaling

en: Male
da: Mand

en: Female
da: Kvinde

en: Paid
da: Betalt

en: Source
da: Kilde

en: unlimited
da: ubegrænset

en: Withdraw
da: Træk tilbage

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Availability
da: Tilgængelighed

en: Credit
da: Kredit

en: Welcome message
da: Velkomstmeddelelse

en: Subscription
da: Abonnement

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Context
da: Kontekst

en: Columns
da: Kolonner

en: Canadian Dollar
da: Canadiske dollar

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: Offline message
da: Offline-besked

en: U.S. Dollar
da: Amerikanske dollar

en: Australian Dollar
da: Australske dollar

en: Japanese Yen
da: Yen

en: Swiss Franc
da: Schweizerfranc

en: Danish Krone
da: Danske kroner

en: Hong Kong Dollar
da: Hong Kong-dollar

en: Hungarian Forint
da: Forinter

en: Norwegian Krone
da: Norske kroner

en: New Zealand Dollar
da: New Zealand-dollar

en: Polish Zloty
da: Zloty

en: Swedish Krona
da: Svenske kronar

en: Singapore Dollar
da: Singaporeanske dollar

en: Image file
da: Billedfil

en: Admin
da: Administration

en: Additional Settings
da: Yderligere indstillinger

en: Only
da: Kun

en: click here
da: klik her

en: Invalid
da: Ugyldig

en: No user
da: Ingen bruger

en: User list
da: Brugerliste

en:  minutes
da:  minutter

en: Progress
da: Fremdrift
