VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Access
lt: Priėjimas

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: unlimited
lt: neribotas

en: Withdraw
lt: Ištrauka

en: Session
lt: Sesija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Credit
lt: Kreditas

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Context
lt: Kontekstas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Admin
lt: Adminas

en: Only
lt: Tik

en: User list
lt: Narių sąrašas
