VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена
