Views Custom Table (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
