Views Custom Table (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ
