Views Custom Table (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Entity
nl: Entiteit

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: About
nl: Over

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een systeemleesbare notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid 'jaar' is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als dezelfde datum worden behandeld.

en: Return to list
nl: Terugkeren naar lijst

en: --None--
nl: --Geen--

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: %time hence
nl: over %time

en: Time hence
nl: Resterende tijd

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Resterende tijd (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'Aangepast', zie de <a href="@url" target="_blank">PHP handleiding</a> voor datumnotatie.
    In plaats daarvan kunt u ook het aantal weer te geven tijdseenheden invoeren, waarbij 2 de standaard is.

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: The value is required if title for this item is defined.
nl: De waarde is verplicht als voor dit item een titel is ingevuld.

en: The title is required if value for this item is defined.
nl: De titel is verplicht als voor dit item een waarde is ingevuld.

en: Time ago (with "ago" appended) for today's date, but not for other dates
nl: Verstreken tijd voor de datum van vandaag (met 'geleden' achtergevoegd), maar niet voor andere data.

en: Second date format
nl: Tweede datumnotatie

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
nl: De datumnotatie die gebruikt wordt voor het tonen voor data anders dan vandaag.

en: Custom date format of second date
nl: Aangepaste datumnotatie voor de tweede datum

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien "Aangepast" is geselecteerd bij "Tweede datumformaat", gebruik dan een datumformaat zoals beschreven in het <a href="@url" target="_blank">PHP-handboek</a>. Zo niet, geef dan het aantal te tonen tijdseenheden op. Standaard is dit 2.
