Views Custom Table (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: %time ago
pl: %time temu

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Second
pl: Sekunda

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Entity
pl: Encja

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: About
pl: O stronie

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Time ago (with "ago" appended)
pl: Dany czas temu (słowo "temu" na końcu)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
pl: Okres (z "temu" lub "jeszcze" na końcu)

en: Value type
pl: Typ wartości

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
pl: Data w formacie maszynowym (machine redable format). Preferowana CCYY-MM-DD HH:MM:SS .

en: Invalid date format.
pl: Nieprawidłowy format daty.

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
pl: Szczegółowość jest najmniejszą jednostką używaną do określenia czy dwie daty są takie same; na przykład gdy ziarnistością jest "Rok" to wszystkie daty zawierające 1999 będą traktowane jako jedna data.

en: Return to list
pl: Powrót do listy

en: Next >>
pl: Następne >>

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
pl: Przesunięcie względem aktualnego czasu takie jak "!example1" lub "!example2"

en: %time hence
pl: %time od

en: Time hence
pl: Czas od

en: Time hence (with "hence" appended)
pl: Czas od (z dodanym "od")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (przyszłe daty mają dodany na początku "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (daty przeszłe będą miały przedrostek "-")

en: Timezone to be used for date output.
pl: Strefa czasowa używana dla wyjścia daty.

en: - Default site/user timezone -
pl: - Domyślna strefa czasowa użytkownika/strony -

en: The title is required if value for this item is defined.
pl: Tytuł jest wymagany jeśli wartość dla tej pozycji jest zdefiniowana.
