Views Custom Table (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Year
ps: کال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Second
ps: دوهم

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه
