Views Custom Table (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: About
se: Birra
