Views Custom Table (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Second
gu: સેકંડ

en: About
gu: વિશે

en: Time ago
gu: સમય પહેલા
