Views Custom Table (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
