Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Year
ar: السنة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: %time ago
ar: منذ %time

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Second
ar: الثانية

en: Granularity
ar: النعومة

en: Entity
ar: الكيان

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: About
ar: حول

en: Relations
ar: العلاقات

en: Invalid date format.
ar: صيغة التاريخ غير صحيحة

en: Return to list
ar: العودة إلى القائمة
