Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: %time ago
cs: před %time

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: About
cs: Popis

en: Time ago
cs: Čas před

en: Relations
cs: Vztahy

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: Return to list
cs: Návrat do seznamu

en: %time hence
cs: %time ode dneška

en: Time hence
cs: Čas od teď

en: Time hence (with "hence" appended)
cs: Čas od teď (s připojeným „od teď“)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (budoucí data mají předřazeno „-“)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (dřívější data mají předřazeno „-“)
