Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Entity
fa: عنصر

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: About
fa: درباره

en: Relations
fa: رابطه‌ها

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر

en: Return to list
fa: بازگشت به لیست
