Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Year
is: Ár

en: Custom
is: Sergjørt

en: %time ago
is: %time síðani

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: About
is: Um
