Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
