Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: About
km: អំពី

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: Return to list
km: ត្រឡប់​ទៅ​បញ្ជី
