Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: About
ku: دەربارە

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: Return to list
ku: بگەڕێوە بۆ لیستە
