Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Year
my: နှစ်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: About
my: အကြောင်း

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ
