Views Custom Table (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Second
te: క్షణం

en: Granularity
te: కణికత

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: About
te: గురించి

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
