Views Custom Table (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo
