Views Custom Table (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: %time ago
gl: hai %time

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Second
gl: Segundo

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Entity
gl: Entidade

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: About
gl: Información

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: Relations
gl: Relacións

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Time span (with "ago/hence" appended)
gl: Periodo de tempo (con "ago/hence" adxunto)

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Invalid date format.
gl: Formato de data non válido

en: Return to list
gl: Voltar á listaxe
