Views Custom Table (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: %time ago
hr: prije %time

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Hour
hr: Sat

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: About
hr: Opis

en: Relations
hr: Odnosi

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: Return to list
hr: Povratak na popis
