Views Custom Table (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
