Views Custom Table (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Time ago
bo: འགོར་ཟིན་པའི་དུས

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་གཞག་གང་རུང་། CCYY-MM-DD HH:MM:SS་ཡིན་ན་ལེགས།

en: Invalid date format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Return to list
bo: མིང་ཐོ་ལ་ཕྱིར་ལོག

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
bo: ད་ལྟའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་ཁ་གསབ་ཞིག་དཔེར་ན་!example1་དང་!example2་ཞེས་པ་ལྟ་བུ།

en: %time hence
bo: %time་འགོ་བརྩམས་པ

en: Time hence
bo: འགོ་རྩོམ་པའི་དུས་ཚོད

en: Time span (future dates have "-" prepended)
bo: དུས་ཡུན༼མ་འོངས་པའི་ཚེས་གྲངས་ལ་- སྔོན་དུ་བཞག་ཡོད༽

en: Time span (past dates have "-" prepended)
bo: དུས་ཡུན༼འདས་པའི་ཚེས་གྲངས་ལ་- སྔོན་དུ་བཞག་ཡོད༽

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
bo: གལ་སྲིད་རང་བཟོ་ཡིན་ཚེ། <a href="@url" target="_blank">PHP ལག་དེབ་</a>ནང་དུ་ཟླ་ཚེས་རྣམ་བཞག་ལ་གཟིགས་རོགས། དེ་མིན་ན། མངོན་སྟོན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་སྡེ་ཚན་མི་འདྲ་བ་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས། སོར་བཞག་ཏུ་2 ཡིན།

en: - Default site/user timezone -
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Custom date format of second date
bo: ཚེས་གྲངས་གཉིས་པའི་རང་བཟོའི་ཟླ་ཚེས་རྣམ་པ

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
bo: གལ་སྲིད་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་བཞག་ཕལ་བའི་ནང་དུ་རང་བཟོ་ཞེས་པ་བདམས་ཚེ། <a href="@url" target="_blank">PHP ལག་དེབ་</a>ནང་དུ་ཟླ་ཚེས་རྣམ་བཞག་ལ་གཟིགས་རོགས། དེ་མིན་ན། མངོན་སྟོན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་སྡེ་ཚན་མི་འདྲ་བ་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས། སོར་བཞག་ཏུ་2 ཡིན།
