Views Custom Table (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Year
el: Έτος

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: %time ago
el: %time πριν

en: Month
el: Μήνας

en: Day
el: Ημέρα

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: About
el: Περί

en: Time ago
el: Πριν από

en: Relations
el: Σχέσεις

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: Return to list
el: Επιστροφή στη λίστα
