Views Custom Table (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Entity
et: Olem

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Relations
et: Seosed

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Time ago (with "ago" appended)
et: Aega tagasi (koos sõnaga "tagasi")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
et: Ajaperiood (koos sõnaga "tagasi/alates")

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Return to list
et: Tagasi nimekirja

en: %time hence
et: %time alates

en: Time hence
et: Aeg alates

en: Time hence (with "hence" appended)
et: Aeg alates (koos sõnaga "alates")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (tuleviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (mineviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -
