Views Custom Table (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: %time ago
eu: duela %time

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Second
eu: Segundu

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: About
eu: (r)i buruz

en: Relations
eu: Harremanak

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Value type
eu: Balio mota

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: Return to list
eu: Zerrendara itzuli
