Views Custom Table (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Year
ga: Bliain

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá
