Views Custom Table (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: About
jv: Ngenani

en: Relations
jv: Relasi

en: Return to list
jv: Mbalik nang daftar
