Views Custom Table (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Year
nn: År

en: Date format
nn: Datoformat

en: Custom
nn: Tilpassa

en: %time ago
nn: %time sidan

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Second
nn: Sekund
